EUROTOM – Instruktorzy

Instruktorzy:

Tomasz Koczwara, instruktor/wykładowca/właściciel EUROTOM
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od 1999 przedsiębiorca. Od 2009 instruktor nauki jazdy kat. B, B+E, C, C+E z powołania i zamiłowania. Posiada prawo jazdy kat. B, B+E, C, C+E. W 2009 r. w Kłodzku została założona szkoła nauki jazdy EUROTOM BEZSTRESOWA NAUKA JAZDY, która z powodzeniem działa do dnia dzisiejszego.

Grzegorz Patrzyk, instruktor kat. B

Posiada 20-letnie doświadczenie w pracy instruktora nauki jazdy, utalentowany, cierpliwy, przyjaźnie nastawiony do ludzi, zawsze uśmiechnięty.

Konkretny człowiek, lubi uczyć kursantów parkowania  od pierwszych godzin jazdy…

Anna Ćwiklińska, instruktor kat. B

Posiada prawo jazdy kategorii B i C. Z zawodu i zamiłowania instruktorka nauki jazdy kategorii B od 2009 roku. Osoba o miłym usposobieniu, cierpliwa, konkretna, lubi pracę z ludźmi. Ceni sobie punktualność i sama się nią cechuje, dba o przyjazną i bezstresową atmosferę. Domatorka, lubi czarną kawę i swoje psiaki.

Stanisław Szura, ratownik medyczny

Staszek, ratownik medyczny z wieloletnim doświadczeniem. Szkoli naszych kursantów przy użyciu fantomów. Jak każdy ratownik na bieżąco bierze udział w licznych szkoleniach co jest narzucone  ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym.

© 2024 EUROTOM NAUKA JAZDY | ScrollMe by AccessPress Themes