EUROTOM – Instruktorzy

Instruktorzy:

Tomasz Koczwara, instruktor/wykładowca/właściciel EUROTOM
Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Od 1999 przedsiębiorca. Od 2009 instruktor nauki jazdy kat. B, B+E, C, C+E z powołania i zamiłowania. Posiada prawo jazdy kat. B, B+E, C, C+E. W 2009 r. w Kłodzku została założona szkoła nauki jazdy EUROTOM BEZSTRESOWA NAUKA JAZDY, która z powodzeniem działa do dnia dzisiejszego.

Kamil Kozakiewicz, instruktor kat. B
Obraz 077Posiada trzynastoletnie doświadczenie jako instruktor nauki jazdy, z zawodu pedagog specjalny, praca w Zespole Placówek Socjoterapeutycznych w Kłodzku od 2006 r. jako wychowawca, zapalony biegacz i kibic WKS.

Wiesław Pezda, instruktor kat. B

Posiada 14-letnie doświadczenie w pracy instruktora nauki jazdy, utalentowany, cierpliwy, przyjaźnie nastawiony do ludzi, zawsze uśmiechnięty.

Konkretny człowiek, lubi uczyć kursantów parkowania  od pierwszych godzin jazdy…

Anna Ćwiklińska, instruktor kat. B

Posiada prawo jazdy kategorii B i C. Z zawodu i zamiłowania instruktorka nauki jazdy kategorii B od 2009 roku. Osoba o miłym usposobieniu, cierpliwa, konkretna, lubi pracę z ludźmi. Ceni sobie punktualność i sama się nią cechuje, dba o przyjazną i bezstresową atmosferę. Domatorka, lubi czarną kawę i swoje psiaki.

Piotr Płaneta, ratownik medyczny
20160515_142350

Piotr, w  2004 roku ukończył elitarne Medyczne Studium Zawodowe w Kłodzku na kierunku Ratownictwo Medyczne, po czym prawie natychmiast otrzymał prace w Stacji Ratownictwa Medycznego w Ząbkowicach Śl. Pracuje tam do dzisiaj czyli już od dwunastu lat. W międzyczasie zbierał doświadczenie również m. in. w Falck Medycynie (rejon opolski), w pogotowiu ratunkowym w Dzierżoniowie i Świdnicy (podstacja Strzegom do dzisiaj). Oprócz pracy w stacjach rat.med. zajmuje się również szkoleniami z zakresu pierwszej pomocy dla firm i różnych instytucji. Jako rat. med. od roku 2005 startował w Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Ratownictwie Medycznym (co dla rat.med. jest dużym wyróżnieniem) pogłębiając swoją wiedzę zawodową. Jak każdy ratownik na bieżąco bierze udział w licznych szkoleniach co jest narzucone  ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym.

© 2021 EUROTOM NAUKA JAZDY | ScrollMe by AccessPress Themes